ما کی هستیم؟

فجر ۵۷ یک مجله اینترنتی است که با رویکرد تحلیلی نسبت به مسائل روز بر روی این نشانی منتشر می‌شود. بدون‌نیاز به اثبات؛ گروه فجر یک گروه کوچک گم‌نام و غیرمشهور و بدون هرگونه وابستگی و یا دلبستگی جناحی یا سیاسی است.

منابع مالی

این رسانه یک نشریه اینترنتی کاملا مستقل و غیرانتفاعی؛ فاقد هر گونه فعالیت اقتصادی و درآمدزایی است. کلیه هزینه‌های فنی و یا ارائه محتوی به وسیله مدیران آن تامین می‌گردد. برای حفظ استقلال در ارائه محتوی؛ حتی از پذیرش هر گونه تبلیغات معذوریم.

کدام‌یک از اطلاعات شخصی را جمع‌آوری می‌کنیم و چرا؟

در شرایطی که برای جمع‌آوری اطلاعات خصوصی کاربران همه‌روزه روش‌های قانونی و غیرقانونی جدیدی به میدان می‌آیند؛ این رسانه هیچ‌یک از اطلاعات حساس هویتی کاربران خود را نگهداری نمی‌کند. اطلاعاتی که برای ارسال دیدگاه‌های شما توسط شما به‌کار می‌روند؛ کاملا خصوصی بوده و ارزش حقوقی ندارند. این سایت از یک سیستم هوشمند و پیشرفته امنیتی برای کنترل ورودی و خروجی بهره می‌برد که بتواند امنیت سایت را تامین نماید.

دیدگاه‌ها

دیدگاه‌هایی که له یا علیه افراد حقیقی و حقوقی مهم و عادی ارسال شوند؛ منتشر نخواهند شد. همچنین هر نوع دیدگاه حاوی توهین به ادیان الهی و یا ارزش‌های ملی و انسانی، بدون ارائه هر گونه توضیحی حذف و نویسنده از دسترسی به امکان ارسال مجدد نظرات خود محروم خواهد شد.

رسانه و بازنشر

فجر ۵۷ مالکیت مادی و معنوی کلیه تولیدات منتشرشده روی سایت را در انحصار خود دارد و همان‌گونه که به بازنشر محتوای مفید دیگران با ذکر منبع می‌پردازد انتظار دارد از بازنشر محتوای این سایت بدون درج عنوان کامل «فجر ۵۷» و «پیوند به مطلب» خودداری شود. هر گونه بازنشر محتوای این سایت بدون درج اطلاعات مذکور، شرعا حرام و دارای پیگرد قانونی است.

ارسال محتوا برای انتشار

فجر ۵۷ از پذیرش مطالبی که قبلا توسط سایر رسانه‌ها منتشر شده‌اند معذور است. محتوای ارسالی باید بصورت متنی بوده و ارسال‌کننده مالکیت مادی و معنوی آن را در اختیار داشته باشد. هنگام ارسال مطالب حتما نام و نام‌خانوادگی، شماره تلفن ثابت و همراه و چکیده‌ای از سوابق خود را پیوست کنید.

کوکی‌ها

فجر ۵۷ برای ورود و خروج کاربران عضو سایت و نیز آمارگیری از بازدیدها جهت بهبود کیفیت محتوا از کوکی‌های ساده و ایمن استفاده می‌کند.

تجزیه و تحلیل

ما برای بررسی و تجزیه و تحلیل آماری از برنامه‌های تولیدشده توسط VeronaLabs و Google استفاده می‌کنیم.

اطلاعات شما را با چه‌کسی به اشتراک می‌گذاریم؟

فجر ۵۷ تحت هیچ شرایطی دسترسی به اطلاعات حساس کاربران ندارد و با توجه به این سطح از سیاست حفظ حریم خصوصی؛ قادر به ارائه اطلاعات کاربران خود نیست.

چه مدت اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم؟

عمر استفاده از کوکی‌ها ۳۰ روز است که پس از خاتمه به شکل خودکار حذف دائمی می‌شوند.

حمایت مالی

چنانچه گروه فجر ۵۷ برای اجرای طرح‌های خود نیاز به تامین مالی داشته باشد می‌تواند از روش جذب حمایت خُرد (کرادفاندینگ – دونیت) استفاده کند.

چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم؟

فجر ۵۷ دارای گواهینامه (SSL) معتبر و پشتیبانی امنیتی Bitdefender Security است. شیوه آدرس‌دهی سایت بر اساس پروتکل‌های اتصال امن (https) است.